En Çok Oy Alan Seçenek Siteleri - Pocket Option ABD'de yasa dışı mı?

En Çok Oy Alan Seçenek Siteleri - Pocket Option ABD'de yasa dışı mı?
ABD, ikili opsiyon ticareti yapmak için zor bir yer. Sürekli değişen yönetmelikler ve yasalarla, sahip olduğunuz bilgilerin doğru ve güncel olup olmadığını kendinize soruyor olabilirsiniz. İlk olarak, ABD'de ikili opsiyonları kullanmak yasa dışı değildir. Ancak, diğer ülkelere kıyasla bunu daha zor bulabilirsiniz.

Bahsedilen ikili opsiyon ticareti, Forex veya diğer ticaret türlerine kıyasla düzenlemeye tabi değildir, bu nedenle kısıtlamalar olabildiğince sıkı değildir. Yine de ABD merkezli veya yasal olarak ABD'li tüccarları kabul ettikleri sürece saygın, denetime tabi bir broker ile ticaret yaptığınızdan emin olmanız önemlidir.

Çevrimiçi ticaretin son zamanlarda dikkat çekmesiyle, birçok ABD'li tüccar artık kendilerini güvenilir bir komisyoncudan yoksun buluyor. Kimlerle hesap açabilirsiniz ve bilmeniz gereken düzenlemeler var mı? Bu soruları yanıtlamak ve özenle seçilmiş broker listemiz aracılığıyla size tavsiyelerde bulunmak için buradayız.

Bu makalede şunları öğreneceksiniz:

  • İhtiyaçlarınıza en uygun brokerler
  • Hangi yerel ödeme yöntemleri kabul edilir?
  • ABD'de ikamet edenler için geçerli olan vergiler ve harçlar


En Çok Oy Alan Seçenek Siteleri

En Çok Oy Alan Seçenek Siteleri - Pocket Option ABD'de yasa dışı mı?


ABD'deki Seçenek Siteleri

ABD'de ikili ticaret yasal olsa da, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) opsiyon ticaretini kumara benzer olarak sınıflandırdı ve kumarhaneleri yönetenlere benzer yaptırımlar ve yasalar koydu. Bu kurallar, birçok uluslararası firmanın hizmetlerinin reklamını yapmasını ve ABD'li tüccarları talep etmesini engeller ve bu da onları yeni kayıt kabul etmeyi bırakmalarına neden olur. Sınırlı sayıda uluslararası broker seçeneği, tüccarların bazen yerel tabanlı bir broker seçmesi anlamına gelir.

ABD'li tüccarları kabul eden uluslararası bir komisyoncu bulmak zor olsa da, hala seçilebilecek iyi bir komisyoncu var. Artan düzenlemelerle birlikte, birçok aracı kurum, merkez ofislerini Londra ve Kıbrıs gibi yerlere taşımaya karar vererek iyi bir ABD komisyoncusu bulmayı zorlaştırdı. Peki, böylesine sıkı bir şekilde düzenlenmiş ikili opsiyon piyasasında nelere dikkat etmelisiniz ve hangi brokeri seçeceğinizi nasıl bileceksiniz? Dikkat etmeniz gereken bazı şeylere bir göz atıyoruz:

Lisanslama ve Düzenleme
ABD'de ikili opsiyon ticareti kadar ağır bir şekilde kısıtlanan bir şey olduğunda, radarın altında ticaret yapmaya çalışan şirketler olacaktır! Dikkatli olun ve saygın lisans ve düzenlemeye sahip bir komisyoncu seçtiğinizden emin olun.

Varlık ve Ticaret Türleri
Aralarından seçim yapabileceğiniz komisyoncularla ilgili bir kısıtlama ile, istediğiniz her şeyi sunan birini seçtiğinizden emin olmak istersiniz. Aradığınız varlık yelpazesini ve çeşitli ticaret türlerini sağladıklarından emin olun.

Mobil Ticaret Özellikleri Hareket halindeyken
ticaret yapmak birçoğunuz için kritik hale geldi. Bu modern teknoloji çağında kimin bir bilgisayarın arkasında sıkışıp kalacak zamanı var? Aracının bir mobil uygulama veya en azından yanıt veren bir web sitesi ticaret platformu sunup sunmadığını kontrol edin.

Ücretsiz Demo hesabı
Çeşitli demo hesaplarına ve bunları kullanmak için geçerli olan kısıtlamalara göz atın. Minimum depozito yatırmadan kullanabilir misiniz ve yeniden yüklenebilir mi? Ticaret becerilerinizi tamamlamak ve geliştirmek için kullanmaya devam edebiliyor musunuz?

Bilinmeyen sayıda harici broker ve onlara sunulanların kısıtlamaları göz önüne alındığında, birçok kişi bir seçim yapmak zorunda kaldığında, uluslararası sitelerde mevcut olan bazı harika teklifleri ne yazık ki kaçıran yerel bir broker seçecektir. Önerilerimizi ve incelemelerimizi takip etmek, kimi kullanmayı seçerseniz seçin iyi bir ticaret deneyimi elde etmenizi sağlayacaktır.

Broker Ücretleri ve Vergi

ABD yasaları, ikili opsiyon ticaretinden elde edilen her türlü kârın ABD vergisine tabi olduğunu belirtir. Geliri, sermaye kazancı veya gelir olarak IRS'ye bildirmelisiniz. Küçük bir miktar kazanıyorsanız, para gelir olarak beyan edilebilir; ancak, önemli bir miktar ise, sermaye kazançları vergisi olarak rapor edilmelidir.

Tabii ki, kârınız herhangi bir kayıpla dengelenebilir, bu nedenle kazanılan toplam geliri, kaybedilen parayı hesaba katarak beyan etmelisiniz. Brokerler kumarhanelerle aynı kategoriye girmediğinden, size bir vergi formu göndermeleri gerekmez, bu nedenle geliri uygun vergi yılında beyan etmelerini sağlamak tacirin sorumluluğundadır.

Vergilerin yanı sıra, dikkate alınması gereken birkaç küçük ücret daha vardır:
  • Kaynakta gerçekleşen başarılı işlemlerin komisyonu için kesintiler
  • Belirli ödeme yöntemlerini kullanarak para yatırma ve çekme işlemleri için komisyoncu ücretleri
  • e-Bankacılık platformları, her para yatırma için küçük bir komisyon alma eğilimindedir ve belirli banka havalesi türlerinin bunlarla ilişkili maliyetleri olacaktır.
  • Farklı bir para biriminde işlem yapıyorsanız para birimi dönüştürme ücretleri
Bu ücretler çok yüksek olmasa da, para yatırma ve çekme için ücret talep etmeyen en iyi ödeme sağlayıcıları ve opsiyon brokerleri için alışveriş yapmaya değer. Belirlenen ücretleri en aza indirmek için daha az ama daha fazla para yatırma veya çekme yapmayı düşünün.

En Çok Oy Alan Seçenek Siteleri - Pocket Option ABD'de yasa dışı mı?


Amerikan Lisansı

İkili opsiyon düzenlemesi ve ticaretin yasallıkları ile ilgili bazı sorular olsa da, bizler belirsizlik alanlarını ortadan kaldırmak ve size gerçeklere dayalı bilgi sağlamak için buradayız. ABD'de ikili opsiyon ticareti yapmak ve tüccarların herhangi bir komisyoncuya kaydolması tamamen yasaldır, ancak bir Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) lisansına sahip olmadıkça, offshore şirketlerin tüccarları talep etmesi yasa dışıdır.

ABD pazarına girmenin bu zorluğu ve onu çevreleyen bürokrasi nedeniyle, birçok uluslararası komisyoncu ABD'li tüccarları kabul etmiyor ve birçoğu İngiltere ve Kıbrıs gibi ülkelere gidiyor.

Bazı büyük isimdeki brokerler yaygın olarak bilinir ve kabul edilir ve tüccarı uygun bir offshore broker aramaktan kurtarabilir. Ayrıca, ABD'den tüccarlar kaydetmesine izin verilen ve mevzuat tarafından caydırılmayan çok sayıda Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) lisanslı şirket vardır.

Bu şirketleri araştırmak için zaman ve çaba harcamadan, birçok insan bildiklerine bağlı kalma eğilimindedir. Bununla birlikte, seçimin sizin için orada olması gerektiğini düşünüyoruz ve bu nedenle piyasayı araştırmak ve size ABD'de ticaret yapmak için lisanslı en iyi ikili opsiyon brokerlerini getirmek için uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanıyoruz.


Brokerleri Nasıl Tavsiye Ediyoruz?

ABD'li tüccarlar için uygun bir komisyoncu kullanımı bulmak uzun bir süreç olabilir. Mevzuat ve düzenlemeler, bir hesap açmak için görünüşünü beğendiğiniz birini bulamayacağınız anlamına gelir. Tekliflerini yalnızca rakiplerininkiyle karşılaştırmakla kalmamalı, aynı zamanda tüm ikili opsiyon brokerlerinin ABD'de ticaret yapmak için lisanslı olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Size en iyi faydaları sunanı bulmak ve ardından işinizi kabul etmeyeceklerini görmek için uzun bir broker listesi üzerinden geçmek için sınırsız zamanınız olmadığını anlıyoruz. Size yardımcı olmak ve size çok zaman kazandırmak için, saatlerce harcamak zorunda kalmadan sizin için en iyi yatırım hesabını bulmanızı sağlamak için bir öneriler listesi hazırladık.

İkili ticaret söz konusu olduğunda hangi ülkenin gözden geçirdiği önemli değildir; ABD aynı muameleyi görüyor. Önerilerimiz ve incelemelerimiz birçok önemli noktayı kapsamaktadır. Bunlar, harika bonuslar, sinyal hizmetinin kalitesi, ticaret platformlarının kullanılabilirliği ve işlevselliği ve sunulan ödemeler gibi faydaları içerir. Amacı, ABD'deki en iyi ikili opsiyon komisyoncusunu bulmak ve bunları size önermek için tüm brokerlerin tekliflerini araştırmak olan bir uzman ekibimiz var.


Sıkça Sorulan Sorular

ABD'de ikili ticaret yasal ve güvenli mi?
İkili opsiyon ticareti yapmak yasaldır, ancak yerel bir lisansa sahip olmadıkça herhangi bir şirketin ticaret ve ticaret talep etmesi yasa dışıdır. Güvenlik açısından, saygın bir broker ile ticaret yapmak tamamen güvenlidir.

Kazancım için ücret ve vergi ödemem gerekiyor mu?
IRS, tüm sakinlerin gelirlerini beyan etmesini ve federal yasalara göre herhangi bir vergi ödemesini gerektirir. Yatırımcıların para yatırma ve çekme işlemlerinin kaydını tutmak komisyoncuların sorumluluğunda değildir.

Gerçek parayla işlem yapmadan önce brokerleri test edebilir miyim?
Bir demo hesabı, herhangi bir güvenilir ve saygın komisyoncunun çok önemli bir özelliğidir. Bir demo hesabı ile, yeni bir hesap sahibi, kendi parasını kullanmak zorunda kalmadan kayıt olabilir ve bu demo özelliğinden yararlanabilir.

Para yatırmak ve çekmek kolay mı?
Yaygın olarak kabul edilen bir banka kartı kullanarak ilk para yatırma yolunuz olduğu sürece, hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Para çekme işlemleri 3-5 gün arasında sürebilir, ancak bazı siteler daha hızlı geri dönüş sunar.

Mobil veya tablet cihazımı kullanarak işlem yapabilir miyim?
Birçok iyi ABD brokeri, güvenilir bir mobil site ve iOS ve Android için bir uygulama sunar. Baktığınız komisyoncu mükemmel bir mobil hizmet sağlamıyorsa, onlardan kaçının diyoruz.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!