İkili Opsiyon Ticareti İçin Başarılı Bir Pocket Option Stratejisi

İkili Opsiyon Ticareti İçin Başarılı Bir Pocket Option Stratejisi

Başarılı ikili opsiyon ticareti için %90 kusursuz sinyaller üreten, kendine güvenen ve güvenilir yeni bir ticaret stratejisini dikkatinize sunuyoruz. Popüler olan “az daha fazladır” ilkesine aykırı yeni stratejilerden biridir. Deneyimli bir tüccarsanız ve birkaç göstergeyi nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, bunu nasıl anlayacağınızı bilmeniz gerekir. Aslında sistem, güvenilir sinyallerin %90'ına kadarını verme yeteneğine sahiptir, bu yüzden uzmanlar buna güvenilirlik stratejisi diyor.

Stratejinin avantajı, çoğu ticaret platformu tarafından sunulan iyi bilinen birkaç araç ve enstrümanı kullanmasıdır. Ticaret platformu Pocket Option bir istisna değildir.

Strateji karmaşık görünebilir, ancak birinci sınıf öğrencilerinin bile deneyip nasıl çalıştığını görebileceğine inanıyoruz. İstikrarlı bir kazanç elde etmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki kurallara kesinlikle uymaktır.


Ticaret grafiğinizi nasıl kurarsınız?

Stratejiyi kullanabilmeniz ve sinyalleri okuyabilmeniz için ticaret grafiğinizi oluşturalım. Grafikle başlayalım:
  • Değişken döviz çiftleri kullanın (EUR/USD, GBP/USD);
  • Zaman Çerçevesi M1;
  • Japon şamdanları.
İki göstergeyi etkinleştirin: MA ve MACD. Grafikte beş kez hareketli ortalamalar ayarlamanız ve her MA için kendi periyodunuzu belirtmeniz gerekir.

Bu nedenle, başlangıç ​​olarak 4 MA'yı noktalı olarak yerleştirin: 10, 20, 30 ve 40.

Tüm bu çizgiler aynı renkte olmalıdır.

Ardından, farklı bir renkle 50 periyodu olan başka bir MA ayarlayın.

MACD osilatörünü varsayılan parametrelerle etkinleştirin. Bir onay için kullanın.

Grafiğinizde beş hareketli ortalama göreceksiniz. Son parlak çizgi, kıdemli MA'yı geçmeye başladığında bir sözleşme satın almak için net bir sinyal verecektir.


Güvenilir strateji ile nasıl ticaret yapılır?

En güvenilir ticaret sistemlerinin nasıl çalıştığını anlayalım mı?

Aslında, bu bir roket bilimi değildir. Sözleşme satın almak için aşağıdaki koşulların karşılanması gerekir:
  • MA 10, 20, 30 ve 40'tan sonra ÇAĞRI MA 50'yi aşağıdan yukarıya geçer ve her iki MACD sinyal hattı da pozitif bölgeye gider;
İkili Opsiyon Ticareti İçin Başarılı Bir Pocket Option Stratejisi
  • 10, 20, 30 ve 40 periyotlu MA'lar MA 50'yi yukarıdan aşağıya geçtiğinde PUT. Şu anda MACD negatif alana düşmelidir.
İkili Opsiyon Ticareti İçin Başarılı Bir Pocket Option Stratejisi

Önemli ! Yalnızca son MA sinyali 50 MA'yı geçtikten sonra bir ticaret girin. Bu durumda, her iki MACD satırı da ilgili alanda olmalıdır.

Bazıları, geçiş için 4 hareketli ortalama kullanmanın amacının ne olduğunu sorabilir. Birçok tüccar bir tanesinin yeterli olduğunu savundu.

Aslında, bu tamamen açık bir cevap. İlk olarak, dikkatli olmalısınız ve bu nedenle tek MA'lar yalnızca dokunduğunda, ancak geçmediğinde yanlış bir giriş durumu yaratmamalısınız. İkinci olarak, 50 MA'yı 10t MA ile önceden geçmek size sözleşmenin yaklaşan satın alımına hazırlanma fırsatı verir. Bu durumda MACD, mevcut trendin gücünü onaylar.

Dalgalı bir dönemde (Avrupa ve Amerika ticaret seansları) güvenilir stratejiye göre işlem yapılması önerilir. 1 dakikalık zaman dilimindeki sona erme süresi en az 5 dakika olmalıdır.

Temel gereksinim, bir varlığın fiyatının hangi yöne gideceğini tahmin etmektir. Fiyat ya artar (çağrı) ya da düşer (koyma). Başarılı ikili opsiyon tüccarları, Pocket Option gibi güvenilir brokerleri kullanmanın yanı sıra basit yöntemler ve stratejiler kullanarak genellikle büyük başarı elde eder.

Başka bir deyişle, bir ticaret stratejisi, ticaretlerinizin açık ve mantıklı düşünmeye dayalı olmasını sağlarken aynı zamanda tekrarlanabilen, analiz edilebilen, ince ayar yapılabilen ve ayarlanabilen bir model olmasını sağlar.

Örneğin, belirli sayıda işlemden veya belirli bir zaman diliminden sonra stratejinizi analiz edebilirsiniz. Sana para kazandırıyor mu? Sana yeterince para kazandırıyor mu? Belki sana para kazandırıyor ama umduğun kadar değil. Bu durumda, uzun vadede karlı olacağını bilerek devam etmesine izin verebilirsiniz. Veya karlılığı artırmak için dikkatlice düşünülmüş ve yapılandırılmış değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. Bunların hepsi mümkündür, ancak yalnızca ilk etapta bir ticaret stratejiniz varsa.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!