Pocket Option platformunda haftalık kazanç planı

Pocket Option platformunda haftalık kazanç planı

Pocket Option'da haftalık iadeler alın

Ekim benim için oldukça iyi geçti. Son 2 haftada kar biraz düşse de yine de her gün kazanmayı başardım. Toplamda, Ekim ayı bana yaklaşık 1000$ kar getirdi.

Pocket Option'da nasıl sürekli kar elde edeceğinizi merak ettiyseniz, bu kılavuz tam size göre. Burada sorunuzun cevabını bulacaksınız. Hadi hadi bakalım!

Birçok tüccar, Pocket Option platformunda ticaret yapmakta zorlanıyor. Nasıl tutarlı bir kar elde edebilirim?

Sabrın önemli rolü

Sabır bir erdemdir. Bazen sadece kendi iyiliği için alım satım yapmaktansa daha az alım satım yapmak daha iyidir. Sadece 4 işlem girdiğim günler var. Veya daha da az. Çünkü ticaret yapmayı düşünmeden önce ideal piyasa koşullarını belirlemeniz gerekiyor. Ve ancak tabloları saatlerce sabırla analiz ettiğinizde pazarı tanımlayabilirsiniz.

Analiz stratejinizi içermelidir. Aradığınız koşullar, stratejinizi kullanmak için yeterince elverişli olmalıdır. Ayrıca, sadece bu pazarda iyi bir giriş durumu olmadığı için başka bir pazara geçemezsiniz. Başarılı ticaret bir bekleme oyunudur.

Doğru piyasa koşullarını beklersem işlemlerimin başarılı olma şansının daha yüksek olduğunu biliyorum. Bu oyun bana mükemmel bir atış yapmak için uygun koşulları beklemesi gereken keskin nişancıyı hatırlatıyor.

Pocket Option platformunda haftalık kazanç planı
Tüccar keskin nişancı gibidir

En iyi tüccarlar tam olarak keskin nişancılar gibidir. Ticarete başlamadan önce ideal koşulları sabırla beklerler. Kişiselleştirilmiş bir ticaret planına sahip olmak ekstra yardımcı olacaktır. Ticaret hedeflerinize ek olacak bir tane oluşturmanızı tavsiye ederim.

Plan, hedefi günde 100$ kazanmak olan bir tüccar için ve günde 50$ kazanmak isteyen biri için farklılık gösterecektir. İyi bir ticaret planı hazırlamak için iki ana bileşen eklemeniz gerekecek. Biri kişisel işlemlerinizle ilgili, diğeri ise Pocket Option hesabınızın genel yönetimiyle ilgili. Şimdi, bireysel işlemlerinizi ilgilendiren kısım, ticarete girmek için gerekli olan piyasa koşulları ile ilgilidir, örneğin:

  • Tek bir işlem için yatırım tutarı
  • Kullanmak istediğiniz finansal araç
  • Ticaretin süresi
  • Sermaye yönetim planı

Listelenen son kalem, sermaye yönetim planının şunları içermesi gerektiğidir:

  • Bir günde kazanmak istediğiniz para miktarı
  • Bir günde yapmak istediğiniz işlem sayısı
  • Her işlemden elde etmek istediğiniz para miktarı
  • Günlük kâr hedefine ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız sermaye miktarı
  • O gün için ticareti bitirmeden önce olası maksimum kayıp miktarı

Ticaret planını oluşturmak o kadar da zor değil. Bundan sonrası şudur. Yani bir plana sahip olmak bir şeydir ama onu kullanmak, ona bağlı kalmak ve üzerinde çalışmak zor olan kısımdır. Bir ticaret günlüğü, başarılı bir tüccarın arkadaşıdır. Her işlemin işlemlerini ve nedenlerini takip eder. Performansı analiz etmeye yardımcı olur.

Pocket Option platformunda haftalık kazanç planı
Tüm işlemlerinizi belgelemelisiniz

Kendi ticaret günlüğünüzü tutmak çok değerlidir. OlympTradeWiki.com'daki makaleler deneyimlerimizden yazılmıştır ve kendimiz denemediğimiz hiçbir şey yoktur. Şimdi, iyi para kazanmak için, bilgiyi uygulamaya koymanızı tavsiye ederim. Ve doğal olarak, ticaret günlüğünü saklayın.

Pocket Option ile para kazanma

Profesyonel tüccarlardan hatalarından ve başarılarından çok şey öğrenebilirsiniz. Bir tüccar olarak bir servet kazanma yolunuzu kısaltabilir. OlympTradeWiki.com web sitesinde bulacağınız şey de bu.

Ancak, becerilerinizi ancak pratik yaparak geliştirebileceğinizi unutmayın. Başarının sihirli bir formülü yoktur. Ve işte burada Pocket Option demo hesabı devreye giriyor. Gerçek bir hesaba geçmeden önce, bir süre ücretsiz bir deneme hesabında işlem yapmayı deneyin. Bu başarıyı garanti etmeyecek ama şansınızı artıracaktır.

Pocket Option'da kişisel planınızı oluşturma

Üç şekilde para kazanabilirsiniz. Bunlardan biri tek başına ticaret yapmaktır. Bu şekilde başarınızdan ve başarısızlığınızdan sorumlu olan tek kişi sizsiniz. Ticaret planını nasıl oluşturacağınız ve yerine getireceğiniz size kalmış.

Pocket Option'da işlem yapma serüvenim ücretsiz bir demo hesabı açmakla başladı. Yaklaşık bir ay pratik yaptım. Sonra gerçek Cep Seçeneği hesabına geçmek için oldukça hazır hissettim. 30$ yatırdım ve günlük 2$ kazanmayı hedefledim.

Her şey plana göre gitseydi, o zaman hafta sonuna kadar 10 dolar kazanmış olurdum. 5 dakikalık bir zaman dilimine ve yatırım tutarının 1 dolardan büyük olmamasına karar verdim. Ve bu güne kadar izlediğim kurallar.

Pocket Option platformunda haftalık kazanç planı
Kendi ticaret planınız başarının anahtarıdır

Muhtemelen para kazanmanın diğer iki yolunun ne olduğunu merak ediyorsunuzdur. İkincisi, sinyaller için ödeme yapmak.

Bu sayede piyasayı analiz etmek için saatler harcamanıza gerek kalmaz çünkü bunu sizin için yapacak insanlar vardır. Ardından, ticarete ne zaman gireceğiniz konusunda size sinyaller gönderecekler. Ama unutmayın, maruz kalabileceğiniz kayıpların sorumluluğunu almayacaklar.

Fon yöneticileri ile para yatırma seçeneği de vardır.

Yaptıkları şey sizin adınıza ticaret yapmak ve sonrasında faydaları paylaşmaktır. Ama içinde oldukça yüksek bir risk var. Büyük yatırım fonlarının çöktüğü durumlar vardı. Ayrıca, başlamak için büyük miktarda paraya ihtiyaç vardır.

Kesinlikle ilk seçeneğe oy verirdim. Kendiniz yapın ve işlemlerinizin tüm sorumluluğunu üstlenin. 4 aydır Pocket Option'dayım ve aylık kazancım artıyor.

İyi bir kişisel ticaret planım olduğu ve uygun para yönetimi stratejileri kullandığım için kar elde edebiliyorum. Eminim sizde aynısını yaparsanız faydasını görürsünüz.

Pocket Option platformunda haftalık kazanç planı

Pocket Option'da sürdürülebilir kârların nasıl elde edileceğine dair daha fazla ipucu

İşlem başına yatırım tutarı, hesaptaki bakiyenin %5'i veya daha azı olmalıdır. Bazı tüccarlar, yüksek getiri umuduyla bir ticarete çok para, hatta %100 para koyarlar. Ancak ticarette garanti olmadığı için yaptıkları son ticaret olabilir.

Ayrıca, günde sadece birkaç işlem gerçekleştirin. Bir günde 10'dan fazla işlem yapmıyorum. Ne kadar çok olursa, kâr o kadar büyük olur diye düşünebilirsiniz. Ama mutlaka bu şekilde çalışmaz. Aslında, daha büyük riske maruz kalma ile sonuçlanır.

Her yeni bir strateji tanıtmak istediğinizde, önce demo hesabınıza gidin. Bu şekilde, bazı kayıplardan kaçınacaksınız.

1 dakikadan uzun bir zaman aralığı seçin. Grafikler, onları daha uzun süre gözlemlediğinizde daha kolay analiz edilir. Ve analiziniz doğruysa, büyük olasılıkla bir kar elde edeceksiniz.

Bunlar, Pocket Option'da sürekli kar elde etmenize yardımcı olacak bazı iyi tavsiyelerim. Bir şey eklemek ister misin? Ya da bize hikayenizi anlatmak ister misiniz? Aşağıda bulacağınız yorumlar bölümü tam da bunun için!

Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!